Otázky&odpovědi

Kolik stojí trénink?

Jeden trénink stojí celkem 209 Kč. Platíme 109 Kč za vstup a 100 Kč za vedení tréninku. Za tuto cenu získáte kvalitně vedený trénink s individuálním přístupem v naší malé planetární skupině. V boxerně, kde trénujeme, je možno zakoupit i výhodnou permanentku na 10 vstupů nebo na měsíc.

Kde se trénuje?

Trénujeme v Centru kontaktních sportů Žižkov, Havlíčkovo náměstí 11, Praha 3.

Kdy se trénuje?

Trénujeme každý týden v:

  • Úterý 19:30-21:00
  • Čtvrtek 19:30-21:00

Jsem holka, můžu přijít na trénink?

Ano. Přijďte na trénink, pokud jste mladí, starší, ženy, muži, chudí, bohatí, manažeři, dělníci, cizinci nebo zdejší.

Co si mám vzít s sebou?

Stačí kraťasy, tričko, sálové boty, ručník, bandáže nebo elastické obvazy z lékárny. Nezapomeňte na hygienické potřeby a ručník, případně druhý ručník na pot. Často je potřeba.

Bude mě někdo mlátit?

Záleží na vás. Trénovat můžete kondičně, ale větší nadšenci si můžou zkusit i sparring a řízený tréninkový zápas. Většina si po několika měsících tréninku dobrovolně koupila chránič na zuby.

Bolí box?

Po kondičním tréninku vás bude druhý den bolet celé tělo jako po každém cvičení. Ale upřímně – úderu se během sparringů občas nevyhnete. Rozhodně vás ale nikdo nebude nutit. Bolí však i balet.

Jsem úplný začátečník. Zvládnu trénink?

Zvládnete. Začátečníci mají během tréninku speciální péči trenéra. Individuálně se učí základy – postoj, údery, kroky. Trénink na fyzičku absolvují s pokročilými. Nenechte se znervóznit tím, že budete prvních několik tréninku úplně mimo. Box je fyzicky i technicky velmi náročný sport, u kterého se na rozdíl od hospodských bitek musí přemýšlet. Nejtěžší je koordinace všech pohybů. Zaručujeme, že během měsíce pravidelného tréninku uděláte velký pokrok.

Chci trénovat úplně sám. Můžu?

Stačí se s trenérem domluvit na čase.

Zajímá vás něco dalšího? Napište nám svou otázku do komentáře. Rádi vám odpovíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>